Святкове асорті "Хай живе дитинство і радіють діти"

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та щасливими.

Працівники Володимир – Волинської міської дитячої книгозбірні разом з студентами педагогічного коледжу ім. Агатангела Кримського за спеціальність «Діловодство» з додатковою кваліфікацією піар- менеджер в зв”язків з громадскістю Світланою Дудік, Анною Канюк та Аліною Самодуровою організували для дітей святкове асорті «Хай живе дитинство і радіють діти». До бібліотеки в цей день завітли загін «Капітошка», «Веселі гноми» , «Веселка» і «Веселі морячки» (вихователі Наталія Новосад, Ольга Куціян, Алла Рясик і Алла Кіях) пришкільного табору НВК№3.

На свято прибули книжкові герої Королева (Анастасія Курило), Герміона (Юля Козачук), Попелюшка (Софійка Марчак),Пеппі Довгапанчоха(Катя Бурлаченко) ,Червона Шапочка (Оля Васильчук) і Клоун (студентка - Аня Канюк), вони разом із дітьми поринули у світ пригод, де їм довелося позмагатися і взяти участь у різних випробуваннях щоб здобути ключики від чарівної скриньки в якій знаходився указ її Величності.

Під час заходу діти змагалися в різноманітних конкурсах: відгадували загадки, розв’язували інтелектуальні задачи, складали пазли, розшифровували таємниці , демонстрували спритність.

На розсуд присутніх була також представлена книжкова виставка « З дитинства знай свої права». За допомогою книг представлених на виставці юні відвідувачі мають змогу познайомитись із історією виникнення свята, про права та обов’язки дітей, що проголошені в Декларації прав дитини, ознайомитися з проблемами дитинства на планеті.

Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнка. За допомогою крейди маленькі відвідувачі перенесли на асфальт нестримну фантазію своїх дитячих голівок.

Приємно відмітити , що свято вдалося на славу. Учасники дійства отримали призи, веселий настрій,заряд позитивної енергії та шалене задоволення.

Кiлькiсть переглядiв: 115

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.