Книгоманія - 2019

/Files/images/54521251_522233848183481_2679157769830924288_n.jpg

21 березня 2019 року в гостинній залі Володимир – Волинської міської бібліотеки для дітей відбувся II етап (міський) Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2019» .У конкурсі змагалися учасники – переможці попереднього туру, учні -7 класів з усіх шкільних бібліотек міста.

Завданням конкурсу - популяризація найкращих надбань української і світової класичної й сучасної літератури.

Всі учасники сумлінно готувалися, вели читацькі щоденники, в яких висловлювали свої думки щодо прочитаних книг. Діти емоційно ділилися враженнями про улюблену книгу та літературного героя. Виступи були цікаві і змістовні. Учасники доводили всім, що їх книга, справді найкраща і заслуговує на те, щоб її читали.

А оцінювали конкурсантів журі у складі : Нестерук Любов Микитівна - головний спеціаліст відділу культури і туризму, Янович Богдан Степанович - науковий співробітник історичного музею, місцевий поет, Лівак Ольга Адамівна - завідувач міської бібліотеки для дітей, Макаренко Людмила Федорівна – завідуюча бібліотекою ЗОШ №2. Всі учасники гідно представили себе. Але конкурс є конкурс, тому є переможці і переможені. Тож переможцем стала Анастасія Гнатюк учениця 7-Б класу гімназії імені Олександра Цинкаловського, вона здобула звання «Суперчитач міста»,нагороджена грамотою відділу культури і туризму Володимир – Волинської міської ради і цінними подарунками , а також Анастасія продовжать боротьбу в третьому етапі конкурсу «Книгоманія – 2019» у Волинській обласній бібліотеці для дітей.

Решта учасників серед яких Ірина Миляновська учениця 7- А класу ЗОШ №2,Анастасія Гринишин і Христина Бугайчук учениці 7-В класу ліцей «Центр освіти» та Уляна Ус і Богдана Дорош учениці 7- А класу ЗОШ № 5 імені Анатолія Кореневського отримали подяки відділу культури і туризму Володимир – Волинської міської ради, та подарунки.

Кiлькiсть переглядiв: 247

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.