Бібліомайданчик

Ось і настало довгоочікуване літо,яке діти чекають з великим нетерпінням. Літо – пора канікул, веселих розваг та відпочинку,незвичайних пригод та подорожей. Сьогодні працівники Володимир – Волинська міської бібліотеки для дітей запросила юних мешканців нашого міста на літні забавлянки «Пізнаємо у забаві, світ книжковий і цікавий».

Чимало дітей мріють про відпочинок біля моря, дехто - про захоплюючі подорожі . Сьогодні працівники дитячої книгозбірні запросив юних читайликів у імпровізовану бібліомандрівку «Полювання за скарбами», де діти брали участь в конкурсах, відгадували загадки, давали відповіді на запитання казкової вікторини танцювали, веселились , а також шукали скарби.

Розпочали мандрівку з порту «Бібліотечна », а де бібліотека ,там і книги, тож до уваги відвідувачів книжкова виставка «На хвилях книжкових пригод» на якій представлені книги на морську тематику.

Діти прагнули нових вражень, веселощів, сюрпризів. Саме ці бажання і старались виконати працівники Володимир – Волинської міської бібліотеки для дітей, організувавши відвідувачам літні забавлянки, а допомагали нам в проведені свята активісти дитячої бібліотеки Ліля Савчук, Настя Єгіазарян, Артур Юськів, Діма Новосад і Ярослав Мосорук.

Свято дітям сподобалося. Воно закінчилося радістю, сміхом, бурхливими оплесками і хорошим настроєм, адже діти сьогодні не тільки корисно й цікаво провели свій час, але й отримали подарунки та розділили між собою здобутий скарб.

Кiлькiсть переглядiв: 144

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.