Книжкова виставка «Омріяна віками Незалежність »

Україна! Край хвилюючої краси, радості й печалі, розкішний вінок з рути і барвінку, чорнобривців і калини. Це історія мужнього народу, що віками боровся за волю, за своє щастя,тому найдорожче в нашому серці, найсвятіше почуття, це любов до неньки України.

28 років минуло з того незабутнього дня, коли 24 серпня 1991 року була проголошена Незалежність України. Це точка відліку, яка зазначила народження держави – вільної України. Це велика подія, що дала народові можливість самому вирішувати свою долю. Незалежність і державність зріли в глибинах нашої тисячолітньої минувшини, та проростають в серцях кожного українця.

Молоде покоління повинно знати, яким тернистим шляхом наш народ йшов до бажаної незалежності. Наше минуле і сьогодення відтворене на сторінках книг. Напередодні свята Дня Незалежності України в міській бібліотеці для дітей організовано книжкову виставку «Омріяна віками Незалежність » на якій представлені книги з історії України, література про легендарні постаті країни, про тернистий шлях української нації до самовизначення, права та обов’язки людини в Україні, а також духовну велич держави.

Чим раніше і більше кожна дитина довідається про свою Батьківщину, її державні і національні символи ,тим впевненіше торуватиме власну стежинку на шляху до щасливого майбутнього рідної країни. Тож запрошуємо всіх бажаючих в дитячу бібліотеку до перегляду книжкової виставки «Омріяна віками Незалежність» . Нам є чим пишатися, що цінувати, вивчати і про що розповідати іншим!

Кiлькiсть переглядiв: 269

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.