Година дитинства: « Нехай же стане днем дитини у всьому світі кожен день»

20 листопада — Всесвітній день дитини. Офіційно це свято з'явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя.

Саме з нагоди цього свята до Володимир – Волинської дитячої бібліотеки завітали учні 3-В класу НВК№3 разом із класним керівником Інною Соболь. Працівники дитячої книгозбірні підготували для юних відвідувачів годину дитинства: « Нехай же стане днем дитини у всьому світі кожен день». Бібліотекар Марія Бардась познайомила дітей з історією виникнення свята , ознайомила з книжковою виставкою «Дитинства яскравого мить», на якій представлені художні твори для дітей, книжкові видання про догляд за дитиною та її здоров’ям, матеріали для допитливих і кмітливих дітлахів, а також книги про права дитини.

Разом з бібліотекарами дітей щиро привітали зі святом літературні та казкові герої ,активісти бібліотеки Софійка Кревська, Вітя Цуркановський, Юстина Головенко, Андрій Михальов, Марта Вавринюк, Богдан Коваль і Настя Єгіазарян. З допомогою Королеви книг, Мальвіни, Буратіно, Незнайки, Баби Яги, Книжечки, Лікаря Айболита, Злої чарівниці та Пеппі Довгапанчоха діти потрапили в чарівну Країну Книгограй, пройшли непрості випробування, відповіли на питання вікторини, відгадали загадки взяли участь в конкурсах.

Свято пройшло весело та яскраво. Приємно, що під час заходу діти отримали позитивні емоції та гарний настрій. Найактивніші з присутніх були нагороджені призами. А веселі мелодії та цікаві конкурси зробили цю зустріч незабутньою.

Кiлькiсть переглядiв: 211

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.