Літературно – творчий мікс: « Білий щурик – символ року»

Сьогодні на літературно – творчий мікс: « Білий щурик – символ року» до Володимир – Волинської дитячої бібліотеки завітали учні 2-Г класу НВК №3 разом із класним керівником Оксаною Яківною Мочичук.

У всіх жителів України вже давно з'явилася звичка асоціювати кожен Новий рік з якоюсь твариною. Все це прийшло до нас зі сходу, адже там є 12-річний цикл, де кожен новий рік пов'язаний з якоюсь твариною.

Щур вважається першою твариною у списку східних знаків. Саме Щур першим постав перед Буддою і вшанувався честі відкривати календар. На Сході Щур є символом багатства, чистоти, добробуту та доброчесності. На Сході до щурів відносяться з великою повагою та любов'ю. Коли їх бачать, то не кричать і не біжать якомога далі від них, а дивляться на гризунів з особливим трепетом.

В Індії Щур асоціюється з тим Щуром, який везе бога Ганешу – бога знань і мудрості. У Японії Щур є символом щастя, а в Китаї взагалі національним героєм, адже саме Щур колись вперше приніс голодним китайцям рис. У багатьох східних країнах Щур вважається найпопулярнішим символом багатства, про все це дітям розповіла бібліотекар Марія Бардась. А потім до гостей завітали літературні герої, сама пані Шапокляк зі своєю подружкою щуриком - Ларискою(Тетяна Островська і Настя Єгіазарян. Під час заходу діти відгадували загадки, грали ігри, танцювали, а на кінець отримали солодощі від головного персонажа року Щурика. Цікаво і пізнавально діти провели свій час

Для юних читайликів бібліотекари підготували яскраву виставку «Книжки від мишки», на якій представлені книги де головними героями є щур, або мишка. Завітайте до нашої бібліотеки, тут на вас чекають чудові вірші та цікаві історії про покровителя року – Щурика.

Кiлькiсть переглядiв: 20

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.