Повернутися до звичайного режиму

День дарування книг

14 лютого у День всіх закоханих, людство святкує також і Міжнародний день дарування книг, яке англійською звучить як International Book Giving Day.

Це - одне з наймолодших свят у календарі, започатковане у 2012 році американкою Еммі Бродмур, яке об'єднує всіх, хто любить читати. Цього дня прийнято дарувати книги рідним, друзям і знайомим. А також у цей день дарують книги бібліоте- кам.

Напередодні цього свята Володимир - Волинська бібліотека для дітей отримала подарунок від Влади Плісак і хоча вона вже студентка, проте і зараз частий гість бібліотеки. Одного разу Влада сказала: «Коли я опиняюся біля цих книг я бачу своє дитинство...», майже весь свій вільний час Влада проводила в бібліотеці серед книг, неодноразово отримувала нагороди, як «Кращий читач бібліотеки», а сьогодні вона дарує бібліотеці 20 новеньких книг, які стануть у пригоді юним читачам книгозбірні. Ми щиро дякуємо їй за такий чудовий подарунок.

Працівники Володимир-Волинської бібліотека для дітей запрошують кожного бажаючого приєднатися до добровільної ініціативи, яка діє у цілому світі, і прийти до бібліотеки аби подарувати бібліотеці цікаву сучасну книгу.

Ми завжди щиро і безмежно вдячні всім дарувальникам за подаровані книги, бо впевнені – вони обов’язково знайдуть своїх читачів і стануть важливою частинкою нашого цікавого і змістовного фонду.

Кiлькiсть переглядiв: 200

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.