Лірична замальовка «Лесин дивосвіт»

Знати історію свого народу, а також тих, хто найбільше прославив рідну землю – обов`язок кожного українця. 25 лютого виповнелось 149 років від дня народження видатної української письменниці, дочки Поліського краю Лесі Українки.

Аби відзначити цю дату, працівники Володимир – Волинської міської бібліотеки для дітей разом із активістами, учнями 3- Б класу НВК №3 Єлизаветою Скіць, Соломією Склянчук, Софією Процюк, Кароліною Федорук (класовод Наталія Новосад) підготували для учнів 2-Б і 2-В класу (класні керівники Оксана Мудрик та Олена Здомищук ) ліричну замальовку «Лесин дивосвіт». Бібліотекар Марія Бардась познайомила присутніх з біографією письменниці та її творами. З розповіді бібліотекара діти довідались, як проходило дитинство малої Лесі, з ким вона любила товаришувати, який вплив на формування її світогляду мали батьки, тітка Олександра, дядько Михайло Драгоманов. Леся дуже любила музику й мала великі здібності до гри на фортепіано. А ще Леся Українка була людиною особливої мужності. Все життя вона боролася з невиліковною хворобою - туберкульозом,

та, незважаючи на це, за своє недовге 42 – річне життя Леся Українка створила безсмертні перлини в усіх жанрах літератури – від витонченої лірики до глибоких драматичних поем, від гострих поезій до філософських, а подекуди й іронічних роздумів, від серйозних публіцистичних і критичних статей до казкового світу феєрій і дитячої літератури.

Під час заходу діти залюбки декламували напам`ять вірші Лесі Українки, а на завершення бібліотекар прочитали казку письменниці «Метелик», та ознайомила усіх присутніх з книжковою виставкою "Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я …", на якій представлена література про життєвий шлях Лесі Українки та її дитячі твори.

Леся Українка була справжньою поетичною квіткою нашої прекрасної землі, вона була, є і буде нашою славою, нашою гордістю. ЇЇ спадщина дуже різноманітна і барвиста, її поезія насолоджує і чарує тож читаймо і пізнаваймо ці скарби.

Кiлькiсть переглядiв: 262

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.