Відеопрезентація «Творча спадщина Івана Франка»

https://www.facebook.com/groups/186110945229314/permalink/1176393776201021/


Благословляю тебе, щоб аж до скону твого

Доніс ти серце чисте й щиру душу

І щоб ти не зазнав сирітства духового,

В якому я свій вік кортать мушу.

(«Моємі читачеві», І. Франко )

Великий Каменяр, Іван Якович Франко, особливе значення надавав створенню читалень і шкіл у містах і селах, виданню популярних книжок для народу, подоланню неосвіченності. У статті „Чого хоче галицька робітнича громада? ” він писав : „Такі читальні, коли б вони були в кожнім селі і велися розумно та щиро, могли би робочих людей далеко більше освітити і навчити,..”.

У серпні 2021 року виповнюється 165 років з дня народження Івана Франка.До ювілею письменника Володимир-Волинська міська бібліотека для дітей підготувала відеопрезентацію «Творча спадщина Івана Франка».

Літературна спадщина такої геніальної особистості як Іван Франко є золотим фондом України. Його твори вчать нас думати, розуміти та відчувати, а також позиціонувати себе нацією, гідною поваги та захоплення. Кожен твір письменника – це ідея загальнонаціональної єдності та автентичності.

До уваги користувачів представлено частина книги які є в фондах дитячої бібліотеки. Ці книги дають змогу збагнути велич постаті Франка, його талант, титанічну працездатність та бажання змінити на краще цей світ.

Чекаємо на шанувальників творчості Великого Каменяра у нашій Володимир-Волинській дитячій бібліотеці.

Кiлькiсть переглядiв: 8

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.