Мовознавчий турнір «Українська мова – мудрості криниця»

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу. Для нас українців найрідніша й наймиліша наша – українська мова. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж гарна , як улюблений народний символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.

Працівники міської бібліотеки для дітей спільно з вчителем української мови та літератури Людмилою Микитівною Яблонською провели серед учнів 5-Б і 5-Г класів НВК №3 мовознавчий турнір «Українська мова – мудрості криниця». Бібліотекар Тетяна Островська розповіла дітям про історію виникнення свята, та ознайомила з книжковою виставкою «Мова духовне багатство народу».

Потім всі з великим задоволенням приймали участь у мовознавчому турнірі. Для учасників були підготовлені такі конкурси: «Словникар», «Відновіть вірш», «Шифрувальник», «Цікаве перетворення», «Молодіжний сленг», «Числівники у фразеологізмах», «Відгадай прислів’я», «Розтлумач вираз»

Діти продемонстрували гарні знання, а також вправно впоралися із завданнями. А перемогли у мовознавчому турнірі учні 5-Б класу , за що й отримали приз.

Ми щиро віримо, що краса і сила української мови пригорне до себе серця мільйони людей. Любімо солов`їну, співучу й неповторну українську мову, бо з нею майбутнє Батьківщини.

Кiлькiсть переглядiв: 241

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.