/Files/images/IMG_1610.JPG

Літературна година - реквієм "Час і досі не загоїв рану - цей одвічний біль Афганістану"

Минають дні, ідуть роки,
Життя листи перегортає .
А біль Афгану - на віки.
В душі чомусь не замовкає.
Такими словами в дитячій бібліотеці розпочалася літературна година - реквієм "Час і досі не загоїв рани - цей одвічний біль Афганістану".Своїми спогадами про тяжкі воєнні роки на чужій афганській землі поділився з присутніми учасник бойових дій Юрій Пухальській, він є також один із солістів гурту "Табу", тож для присутніх, прозвучали пісні про Афганістан у виконанні гостя під супровід гітари. Вихованці театрального гуртка Центру позашкільної освіти під керівництвом Галини Кучерук Юлія Остап'юк і Анастасія Сіліч прочитали вірші "Пам'ять серця" і "Спасибі люди".Завідуюча дитячою бібліотекою Ольга Лівак познайомила присутніх з книжковою виставкою "Афганістан: біль і память". Присутні також переглянули відеоролики "Хроніка афганських подій" і "Книга пам'яті". Гостями заходу були учні 9В класу НВК №3 класний керівник, Людмила Трачук.Урок пам`яті

Пам'ять - нескінченна книга, у яку зафіксовано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок описано криваво-чорними письменами: читаєш і здригаєшся від жаху. Особливо вражають ті, де викарбовано слова про голод.Урок пам`яті «У пам'ять про скорботний тридцять третій» було поведено в дитячій бібліотеці.Тема голодомору є актуальною і болючою протягом багатьох років. Чимало письменників висвітлювало її, вона відгукувалася у їхніх душах гірким болем, а вони виливали його на папір.

/Files/images/hQVN2ITdHuQ.jpg

«Пам'ять кличе у свідки»,така назва книжкової виставки на якій представлені книги в яких описуються страшні події голодомору.

Кiлькiсть переглядiв: 2289

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.