Свято книги «Це знають дорослі і знають це діти, книжкова країна найкраща на світі»


Наприкінці березня в усіх дитячих бібліотеках України проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Традиційно це найбільше книжкове свято року.

Сьогодні 20 березня в «Бібліотеці-філії для дітей N1” КЗ «Володимирська публічна бібліотека» відбулося відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання під гаслом «Читаюча родина єднає Україну».

На свято книги «Це знають дорослі і знають це діти, книжкова країна найкраща на світі» завітали учні 4-В класу ліцею N3 (класовод Прусіцька Оксана Миколаївна)

Усіх присутніх зі святом привітала завідувач бібліотеки-філії для дітей N1 Тетяна Островська, також вона розповіла дітям про історію виникнення свята ,про значення книгв житті людини.

Під час заходу було нагороджено грамотами та подарунками найкращих та найактивніших читачів бібліотеки.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання – це свято тих, хто пише книги, і тих, хто їх читає. Це свято бібліотеки і читачів, письменників і видавців. Воно дарує чудову нагоду ознайомитись з новинками літератури, відкрити нові літературні імена. Тож цього року бібліотекар дитячої книгозбірні Марія Бардась разом із активістами бібліотеки учнями 4-Б класу ліцею N3 (класовод Куціян Ольга Володимирівна) підготували для гостей свята «Книжкове попурі».

Присутніх також зацікавила книжкова виставка «Ювілейна планета», на якій представлені книги сучасних дитячих письменників ювілярів.

Отже, Тиждень читання стартував цікаво та захоплююче.

Свято дитячої книги подарувало всім присутнім гарні враження, чудовий настрій та зустріч з найкращими книгами

Кiлькiсть переглядiв: 5

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.